anasayfa.gif
Tek Teks’den 200 Çeşit Tek Kullanımlık Ürün, 04/06/2013

Tek Teks’den 200 Çeşit Tek Kullanımlık Ürün,

Çorum ismini ülke geneline duyurmaya devam ediyor.

Tek Teks Tek Kullanımlık Tekstil İmalat Sanayii tek kullanımlık ürün üretiminde Çorum ismini ülke geneline duyurmaya devam ediyor.   

    Tek Teks Firması Müdürü İbrahim Çetintürk yaptığı açıklamada,1985 yılında Babası Cuma Çetintürk tarafından kurulmuş, Perde olarak sektöre adım atan firma perde, koltuk, kanepe, beşik, yatak örtüsü, nevresim vb. tekstil ürünlerinin dikimi ve özel günler için sandelye, masa, gelin masası giydirme vb. alanlarda 25 yıl hizmet vermiştir dedi.
Firma Müdürü Çetintürk, 2009 yılında gelişen dünyanın farklı ihtiyaçları ve bu ihtiyaçlara yönelik yeni iş sektörlerini doğurması nedeniyle firmamız 1 yıllık arge çalışmasından sonra tek kullanımlık tekstil imalat sektörüne girmeye karar vermiştir dedi. 2010 yılının ilk çeyreğinde hazırlıklarına başlayan firmamız 2010 yılının 2. çeyreginde atölyesini kurmuş ve tek kullanımlık tekstil imalat sektörüne resmen adım atmıştır dedi.

    Pamukkale Üniversitesi Matematik bölümünü bitiren  İbrahim Çetintürk’ün işin başına geçmesi ile işi büyütmeye başlayan firma, en iyi performansı ve kaliteyi tek kullanımlık tekstil sektöründe tek teks  sunmayı bir ilke edinmiş, kendi yüksek standartlarını aşmaya devam edeceklerini belirtti.

    Tek kullanımlık Terlik imalatıyla işe başlayan firma 2013 yılına gelindiğinde terlik üretimine tek kullanımlık medikal çeşitleri,tekstil ürünleri, sandalye örtüsü,bosk gömleği, ziyaretçi önlüğü, çarşaf,yastı kılıfı, nevresim, şort, kilot, pantol, tişört, tulum, kolonoskopi şortu ve pantolonu, ameliyat hane seti , ağda ve epilasyon çantası, kolluk, berber önlüğü, havlu, bornoz, oto koltuk kılıfı olmak üzere 200 çeşit ürünü ile başta büyük şehirler olmak üzere ülke geneline satış yapan firma Irak ve Azerbaycan olmak üzere ithalatçı firmalar aracılığı ile gönderdiklerini söyledi.
Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti, Son teknoloji ürünlerle çalışmak, En kaliteti ürünleri sizlere zamanında ulaştırmak, Arge çalışmaları ile yeni ürünleri  sunmak, yaptığı çalışmalarda çevreye ve insan sağlığını hep ön plana tutmaktadır dedi

    Sürekli yeni yönetim ve üretim kontrol yöntemlerini kullanarak en yüksek performans standartlarını ve güvenilirlik sağlayarak, en kaliteli ürünleri  sunmaya  çalıştıklarını söyledi.

Haber: Duran ATAK

Facebook Yorumları