anasayfa.gif
Solar Cadde 6-8 Kasımda 2019, kapılarını beşinci k 20/07/2019

Solar Cadde 6-8 Kasımda 2019, kapılarını beşinci k

Solar Cadde 6-8 Kasımda 2019, kapılarını beşinci kez açıyor.

Türkiye’de ilk kez 2015 senesinde Ankara’da düzenlenen 8. Uluslararası EIFEnerji Kongresi ve Fuarı bünyesinde yer alan SolarCadde projesi, gerek katılımcı firmalardan gerekse de ziyaretçi firmalardan tam not aldı. Güneş enerjisi sektörünün önde gelen 18 firmasının eşit büyüklükteki standlarla yer aldığı SolarCadde2015, fuar ziyaretçilerinin ve güneş enerjisi yatırımcılarının ilgi odağı oldu.

2016 yılındaki SolarCadde’ye katılım arttı ve 24 farklı güneş enerjisi şirketine evsahipliği yaptık.

Solar babanın haberine göre SolarCadde 2019, kapılarını beşinci kez 6-8 Kasım 2019 tarihinde Ankara’da 12. Uluslararası EIF Enerji Kongresi ve Fuarı kapsamında tam 28 firmanın katılımı ile yine tüm temiz enerji dostlarına açacak. Bu sene SolarCadde’nin odak noktası ise; çatı üstü güneş enerjisi santralleri, elektrik depolama ve öztüketim uygulamaları olacak.

SolarCadde İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

01) Neden tüm firmaların standları aynı büyüklükte?
Güneş enerjisi, dünyanın en demokratik enerji kaynaklarından biri. Biz de güneş enerjisi sektörü oyuncularının ürün ve servislerini tanıttığı mecranın demokratik olmasını arzu ettik. Firmalar, stand büyüklükleri ile değil; sundukları hizmet anlayışı, kalite farkı ile rekabet etsinler istedik.

02) 18m2 küçük değil mi? İçeride neler olacak?
Değil, artık güneş enerjisi sektöründeki tüm ürünler benzer görüntü, özellik ve fiyata sahipler. Yatırım yapmayı düşünen tüm şahıs ve kurumlar, sizlerle tanışmak ve konuşmak için SolarCadde’ye geliyor. Bunun için 18m2 ve iki masa yeterli bir alan. Her katılımcı şirkete 1x beyaz banko ( 110 cm yüksekliğinde, Kilitli ve Raflı şekilde ) , 1x beyaz bar taburesi, 2x cam masa , 8x beyaz sandalye, 1x dekoratif çiçek , 1x broşürlük ve aydınlatma veriliyor.

03) Misafirlerim için içecek getirmem gerekiyor mu?
Hiçbir şekilde su bidonları, kettle, bardak vs. gibi şeylerle uğraşmayacaksınız. SolarCadde katılımcılarına her gün 3 adet termos kahve, çay, karton bardak, şeker ve su ikramlarımız olacaktır.

04) Diğer SolarCadde komşularım kimler olacak?
SolarCadde içinde sınırlı alana sahip olduğumuzdan dolayı sektörün en önde gelen 28 adet oyuncusunu bir araya getirmeyi planlıyoruz.

05) Gerçek müşteriler ve yatırımcılar gelecek mi?
Her sene, SolarCadde’ye potansiyel gerçek yatırımcılar ve güneş enerjisi yatırımlarına devam etmek isteyenler geliyor.

06) Neden roll-up gibi ürünleri getirmiyorum?
Size özel tasarladığımız SolarCadde’nin beyaz duvarları, faaliyet alanınızla ile ilgili temel görselleri sergilemenize yeterli bir alan sunuyor. Bu görsellerin baskısı ve duvara uygulanması da ücretsiz ve bize ait.

07) Aynı zamanda konferans gibi bir etkinlik olacak mı?
Evet! SolarCadde ile eş zamanlı olarak sektördekiki gündem konularının tartışılacağı güneş enerjisi açık oturumlarına katılabilirsiniz. Elbette yine ücretsiz!

08) İsteyen her firma SolarCadde’ye katılabiliyor mu?
Mümkün olduğu kadar yurtiçi ve/veya yurtdışında çok sayıda referansı olan, sektörün lider şirketlerinin katılımı temel hedefimiz. Öncelik Solarbaba üyelerinde.

09) Akşam etkinlikleri olacak mı?
Etkinliğin bir akşamı sektör paydaşları ve müstakbel yatırımcılarla tanışabileceğiniz akşam yemeği organizasyonu oluyor. Her katılımcı şirket 2 kişilik kontenjan ile ücretsiz katılabiliyor.

10) Başka ücretsiz imkanlardan yararlanma şansım olacak mı?
Evet olacak. B2B ikili iş görüşmesi katılım hakkı, fuar kataloğunda ve fuar web sitesinde logo kullanımı, 50 kişilik ücretsiz kongre ve fuar giriş hakkı verilecektir. Detaylı bilgi için lütfen EIF ekibi ile temasa geçiniz.

https://www.solarbaba.com.tr/solarcadde/

 

Facebook Yorumları