anasayfa.gif
Magichook Sihirli Askılar İle İş Fikirleri 10/08/2013

Magichook Sihirli Askılar İle İş Fikirleri

Magic Hook, yanınızda çantanızda dosyanızın arasında taşıyabileceğiniz ufak ve pratik

Magic Hook, yanınızda çantanızda dosyanızın arasında taşıyabileceğiniz ufak ve pratik bir askılıktır. Bir askılığa ihtiyacınız olduğu anda nerede olursanız olun anında çıkarıp her yüzeye yapıştırırak belirli bir kiloya kadar herşeyi asabileceğiniz ilginç bir üründür. Tam bir girişimcilik örneğidir desek yeridir.

Yapıştırıldığı yüzeye, duvar, cam, kapı vs.. hiç bir zarar vermez. Çivi gibi zarar veren edevatlar gerektirmez. Bir yerde kullanıp sonra çıkarıp başka farklı yerlerde defalarca kez yeniden kullanabilirsiniz. Yüzeyi kirlenirse suyla yıkanarak hemen tutunma gücü eski haline gelmesi sağlanır.

Günlük yaşantıda , ofislerde, tatilde, toplantıda, her hangi bir kabinde , evinizin mutfağında, yatak odasında, hotelde, misafirlikte aklınıza gelebilecek hemen her yerde kullanabileceğiniz, kullanışlı üründür.

Ürün nano teknoloji ile üretilmiş. Ürün aşılanmış termoplastik kauçuktan oluşmaktadır ve iç yapısında milyonlarca vantuz bulunuyor. Teknolojisi hakkında daha ayrıntılı bilgi için firma yetkilileriyle irtibat kurmak daha sağlıklı olur.

Firma bayilik veriyormu bilmiyoruz, sormakta fayda var. Eğer ürünlerin stok ve yeni tedarik sıkıntısı yoksa muhteşem bir iş fikirleri gerçeğidir diyebiliriz.

İrtibat için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Tel : 0212 514 24 70
E-Posta : info@magichook.com.tr

Facebook Yorumları