anasayfa.gif
Kuzey Gücüne Muhteşem Açılış. 03/08/2019

Kuzey Gücüne Muhteşem Açılış.

Kuzey Gücü Şirketler Grubu 02.08.2019Cuma günü saat 14.00 da düzenlenen görkemli bir tören

Kuzey Gücü Şirketler Grubu 02.08.2019 Cuma günü saat 14.00 da düzenlenen görkemli bir törenle hizmete açıldı.

 
Yeniyol Mahallesi Sel Sokak Kip İşmerkezi’nde faaliyet gösterecek olan şirketin açılış törenine, AK Parti Çorum Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, Belediye Başkan Yardımcısı Turan Candan, AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, Kargı Belediye Başkanı Zeki Şen, İl Genel Meclis Başkanı Osman Günay,
AK  Parti Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar ve çok sayıda esnaf ve vatandaş katıldı.

 

Kuzey Gücü Şirketler Grubu açılış töreninde şirket yönetim kurulu başkanı Emir Serkan Kılıç yaptı.
Şirketin ortaklarını ve yönetim yapısını tanıtan Emir Serkan Kılıç, Sayın milletvekillerim, belediye başkan yardımcım , siyasi parti il yöneticileri, Saygıdeğer protokol üyelerimiz, Değerli basın mensuplarımız, Ve çok kıymetli misafirlerimiz; Kurucusu olduğumuz kuzey gücü şirketler grubunun bugün ki açılışında bir araya gelmenin mutluluğuyla sizleri saygıyla selamlıyorum. Hepiniz hoşgeldiniz.
Ben Emir Serkan Kılıç. Yönetim kurulu başkanı, Şahin Yıldız bey genel müdürümüz, Enver Yılmaz genel koordinatörümüzdür.

 

Bugün burada; üç ortaklı ve sürekli büyümeye hazır yeni yatırım ve projelere açık bir şirket olarak karşınızdayız. Şirketimiz dahili ve dış ticaret şirketi olarak çalışmalarını sürdürmektedir, Şirketimizin açılışı hepimize hayırlı ve uğurlu olsun. Allah yolumuzu ve bahtımızı açık eylesin. Konuşmamı sonlandırırken hepinize çok teşekkür eder saygılarımı sunarım, Dedi.

 

Ardından AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı ve AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan birer konuşma yaparak, hayırlı olsun dileklerinde bulundular.
Konuşmaların ardından okunan dualarla kurdele kesimi gerçekleştirildi.
Kip iş merkezi 4.katında bulunan şirket yönetim kurulu ofisinde beke kaplıcalarına yapılacak yatırımın proje mimarı Aysun Yener’in misafirlere hayata geçirilecek olan projeler hakkında bilgilendirmesi ile sona erdi..

  

Facebook Yorumları