anasayfa.gif
İstanbul Av, Silah ve Doğa Sporları Fuarı 10/04/2018

İstanbul Av, Silah ve Doğa Sporları Fuarı

İstanbul Av, Silah ve Doğa Sporları Fuarı

İSTANBUL SİZİ BEKLİYOR...

Av dünyasının yeni harikaları Uluslararası Prohunt Fuarında 2017 yılına damgasını vurdu. 6. kez av tutkunları ile buluşan Uluslararası İstanbul Prohunt Fuarı, av silahları, aksesuarları ve doğa sporları sektörünün yurt içi ve yurt dışı pazarının gelişiminde önemli bir rol oynamaya devam etti.

İlk başladığı günden bu yana sürekli gelişen ve büyüyen fuar, Türkiye’nin değil Avrupa’nın en önemli 2. fuarı konumunda olduğunu bir kez daha ispat etti. Uluslararası Av Fuarları Takviminde resmi olarak dünyaca kabul gören bir fuar haline gelen İstanbul Prohunt ağırlıklı olarak Türk üreticilerin ve dünya markalarının katılımı ile 2016 tarihinden itibaren 3 salonda 16.000 m2 alanda düzenlendi Türkiye silah sektörünün uluslararası alandaki prestiji açısından da son derece önemli olan fuar uluslararası profesyonel ziyaretçileri içinde ticari anlamda getirdiği rahatlık ve imkanlarla buluşma noktası haline gelmiştir.

Uluslararası İstanbul Prohunt Av,Silah ve Doğa Sporları Fuarının yeni tarihi 10 - 13 Mayıs 2018 İstanbul Fuar Merkezin’de gerçekleşecek. Katılımcı firmalar dikkat çekici standları ile, organizatörler ise en keyifli etkinlikleri sunmak için şimdiden hazırlıklara başladılar. Sektörü müşterileriyle aynı çatı altında buluşturan fuar, yeni harikalarıyla göz kamaştırmaya devam edecek.

Saatler 09:30 | 19:00

Ulaşım
Fuar merkezi, Atatürk Havalimanı’na 3 dakikalık mesafede bulunmaktadır.Aksaray’dan ve Atatürk Havalimanı’ndan metro ile ulaşımMarmaray üzerinden metro ulaşımıÜç farklı ana arterden karayolu ulaşımı (E-5,Tem ve Sahil Yolu)Bakırköy İdo iskelesinden 5 dakikada ulaşımKonaklama ve seyahat işlemlerinizde yardım almak için Casali Tour ile iletişime geçebilirsiniz

Telefon : +90 212 465 00 80
E-Posta: : info@casalitour.com
Web : www.casalitour.com
Yetkili Kişi : Ebru Can

Facebook Yorumları