anasayfa.gif
EVTEKS İLE EV TEKSTİLİNE BAHAR GELİYOR 22/04/2018

EVTEKS İLE EV TEKSTİLİNE BAHAR GELİYOR

EVTEKS ‘Nisan Etkisi’ ile CNR Expo Yeşilköy’de açılıyor.

EVTEKS ‘Nisan Etkisi’ ile CNR Expo Yeşilköy’de açılıyor.
Doğayı ve baharı örnek alarak organize edilecek evteks fuarı, özellikle gelecek sezon tasarımları ve dünyada ev tekstili sektöründeki yenilikçi ürünleri ziyaretçilerle buluşturacak olan 24. EVTEKS, fuarı baharı karşılamaya hazırlanıyor.
Ev tekstili sektöründeki tüm yeniliklerin sergileneceği ve modaya yön veren trendlerin ziyaretçilerin beğenisine sunulacağı 24. İstanbul Uluslararası Ev Tekstili Fuarı (EVTEKS), CNR EXPO Yeşilköy’de düzenlenecek. CNR Holding kuruluşu İstanbul Fuarcılık ve Türkiye Ev Tekstili Sanayici ve İşadamları Derneği (TETSİAD) iş birliğinde hayata geçiriliyor. 23 yıldır mayıs ayında organize edilen EVTEKS, bu yıl ilk kez nisan ayında düzenlenecek.   
Dünyada ev tekstili sektöründeki yenilikçi ürünleri ziyaretçilerle buluşturacak. 1.000’den fazla markayı 120 ülkeden, 150 bin ziyaretçiyle buluşturacak olan EVTEKS Nisan, tazelik, yenilik, uyanış ve buluşma temaları, Baharın her dokunuşunun hissedileceği EVTEKS, sadece kendi coğrafyasına değil,  dünyaya da daha güçlü hazırlandı. .

Facebook Yorumları