anasayfa.gif
Çocuklar için Oyuncak Dünyası 10. Kez Buluşuyor 22/10/2017

Çocuklar için Oyuncak Dünyası 10. Kez Buluşuyor

Türkiye’nin ilk ve tek çocuk oyuncak ihtisas fuarı

Türkiye’nin ilk ve tek çocuk oyuncak ihtisas fuarı olma özelliği taşıyan ve Spielwarenmesse Middle East Fuarcılık tarafından 10.’su düzenlenen Kids Turkey Oyuncak, Çocuk, Lisans, Oyun ve Oyun Ekipmanları Fuarı 26-29 Ekim 2017 tarihleri arasında kapılarını açacak. Sektöre önemli katkılar sağlayacak fuarda yerli üreticiler yeni ürünlerini tüketici ve toptancıların beğenisine sunacak.
Kids Turkey Oyuncak, Çocuk, Lisans, Oyun ve Oyun Ekipmanları Fuarı, oyuncak sektörünün Türkiye ve Orta Doğu pazarlarının yanı sıra Balkanlar, Karadeniz, Kafkaslar, Türk Cumhuriyetleri, komşu Avrupa ülkelerinin ve Akdeniz coğrafyalarının buluşma noktası olma özelliği taşıyor.
Almanya’nın 68 yıllık oyuncak fuarı tecrübesine sahip Spielwarenmesse eG, yaptığı uluslararası bazı fuarları (Kids Russia, Kids India) Spielwarenmesse Middle East aracılığı ile Türkiye’den yürütüyor.
Geçtiğimiz yıl düzenlenen fuar 122 katılımcıya ev sahipliği yaptı. Türkiye ve Orta Doğu’daki komşularına hizmet veren bu oyuncak sektörünün merkezi Türkiye ve 34 ülkeden 9.017 ticari alıcıyı ağırladı. İhtisas fuarı bu sayede konumunu oyuncak sektörü için Yakın ve Orta Doğu’daki en iyi B2B platformu olarak tekrar güçlendirdi.

http://www.fuaraktuel.com/genel-haberler/oyuncak-dunyasi-cocuklar-icin-10-kez-bulusuyor-567

Facebook Yorumları