anasayfa.gif
ÇİN ÜRÜNLERİ FUARI 10/04/2018

ÇİN ÜRÜNLERİ FUARI

800'ün üzerinde önde gelen Çin'li tedarikçinin katılımıyla China Homelife Turkey

China Homelife Turkiye - 800'ün üzerinde önde gelen Çin'li tedarikçinin katılımıyla

China Homelife Turkey, Türkiye'de Çin'in önde gelen firmaları ile işbirliği yapmak isteyen profesyoneller için etkili bir platform olacaktır. Çin Ürünleri Fuarı'nın 5.sü ithalatçılar ve alıcılara eşsiz bir fırsat sunacak, rekabet edilebilir fiyatlarda,800'ün üzerinde Çinli tedarikçinin yüksek kalitede ki ürünlerini sizlere getirecektir.

Bu yıl ki fuarda sergilenecek ürün grupları : Çin’den seçkin üretici ve tedarikçilerin yer aldığı Tekstil ve Hazır Giyim, Mobilya,Ev Gereçleri ve Züccaciye ,Yapı Malzemeleri ve Ekipmanları,Mutfak ve Banyo Donanımları, LED ve Aydınlatma Ürünleri, Hediyelik Eşya, Gıda ve Teknolojileri, Hırdavat ve El Aletleri, Makine.

Çin iş yaşamının öncü yön vericisi Meorient Uluslararası Fuarcılık , Şangay işbirliği ile Sinerji Uluslararası Fuarcılık tarafından düzenlenen fuar sadece Türkiye'den değil aynı zamanda Orta Doğu,Balkanlar,Kuzey Afrika,Orta Asya ve Doğu Avrupa’dan gelen ziyaretçileri de ağırlayacaktır.

China Homelife dünya genelinde 13 ülkede yılda bir kez düzenlenir: Türkiye, Polonya, Meksika, Mısır, Brezilya, Ürdün, Güney Afrika, Hindistan, Kazakistan,Birleşik Arap Emirlikleri, Iran, Kenya, Nijerya. Pazardaki 22 yıllık deneyimiyle, Meorient Uluslararası Fuarcılık güvenilir Çinli üreticiler ile ithalatçılar, toptancılar ve büyük alıcılar için iş ilişkileri fırsatlarını artırmayı vaat etmektedir.
TARİH

Tarih : 31 Mayıs - 2 Haziran, 2018

Fuar Alanı : İstanbul Fuar Merkezi

Adres : Atatürk Havalimanı Karşısı 34149 Yeşilköy İstanbul

Ziyaret Saatleri : 10:00 - 18:00
YER

Fuar Alanı: İstanbul Fuar Merkezi

Adres: Atatürk Havalimanı Karşısı 34149 Yeşilköy İstanbul

Ulaşım için: Metro, Metrobüs, taksi veya diğer toplu taşıma araçları kullanılabilir
SEYAHAT / KONAKLAMA

İstanbul, Türkiye'nin siyasi, ekonomik, kültürel, mali, ticaret ve ulaşım merkezidir. İstanbul Balkanlar'ın güney ucunda yer alan Boğaz'ı, coğrafi olarak kıtalararası bir alan değil, aynı zamanda Avrupa, Asya ve Afrika'daki tüm etnik grupların, milliyetlerinin, kültürlerinin ve sanat eserlerinin özünü bütünleştirerek Doğu-Batı arasında ideolojik ve kültürel geleneklerinin önemli buluşma noktasıdır. Sonuç olarak, birçok eski anıt geçmişin gerisinde kaldı. İstanbul 40'tan fazla müzeye, 20'den fazla kilise ve 450'den fazla camiye sahiptir. Bu güzel binalar ve tarih eserleri ile doğu-batı kavşağının canlı ifadeleridir.

Alan: 5343 km²

Dil: Türkçe

İklim: Akdeniz iklimi

Nüfus: 14.6 milyon (2016)

Ünlü Müzeler ve Yerler: Topkapı Sarayı, Süleymaniye Camii, Sultanahmet Camii, Ayasofya, Arkeoloji Müzesi, Kariye Müzesi, Dolmabahçe Sarayı, Yerebatan Sarnıcı, Boğaziçi Köprüsü, Belem Bey Palais.

Facebook Yorumları