anasayfa.gif
4.Kolejli İş Dünyası Zirvesi 21-22-23 Ekim'de 20/10/2017

4.Kolejli İş Dünyası Zirvesi 21-22-23 Ekim'de

“Kolejli İş Dünyası Zirvesi” 21 Ekim tarihinde

Yüzden fazla firmayı bir araya getiren Kolejli İş Dünyası ZirvesiKolejli İş Adamları Derneği’nin ev sahipliğinde 4. kez sektör liderlerini Ankara’da buluşturuyor. 21-23 Ekim tarihlerinde düzenlenecek Zirvede, kendi sektörlerine yön veren markalar ve kurucuları panellerde markalarını ve hikâyelerini paylaşacak.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’nün açılış konuşmasını yapacağı zirvede, öğleden sonra gerçekleşecek olan savunma oturumu ile devam edecek. Türkiye savunma sanayisinin dünü ve bugünü mercek altına alınacak.

Türkiye Ekonomisi Zirvede Konuşulacak
IC Holding
Gama Holding ve Rönesans Holding gibi Türkiye ekonomisine katkı sağlayan birçok firma Kolejli İş Dünyası Zirvesi’nde 2017’nin son çeyreğini değerlendirecek. Her yıl binlerce ziyaretçiyi ağırlayan KİD Zirvesi, B2B görüşmeler ve network ağını genişletmek isteyenler için büyük önem taşıyor. 

Ünlü İsimlerde Bu Zirvede
Ünlü sanatçı Cem Adrian, Ressam Eşref Armağan canlı resim performansı  Umut Asil, Mum konseri Piyano resitali Zirvede yer alacak etkinlikler.
Coca Cola, Vestel, Casa, Nurus, Solutionz, Max FM’in sponsorluğunu üstlendiği Zirve, sevilen oyuncu Nergis Kumbasar’ı ağırlayacak. Ardından Dr. Ali Mutlu Köylüoğlu, “Evrensel Temel Gelir - Türkiye Bir Şey Yapmalı” başlıklı, gelecekte insanlığı bekleyen asıl tehlikenin işsizlik olması ve bunun doğuracağı sonuçlar üzerine bir sunum yapacak.

Facebook Yorumları