Termo Teknik, Yılmaztürk Isıtma


Altın Üye
Firma Adı
: Termo Teknik, Yılmaztürk Isıtma
Yetkili Adı
: Ferdi YILMAZTÜRK - Fatih YILMAZTÜRK
Adres
: Yeniyol Mahallesi Eski Saray 2.sokak No:27/c Çorum
Şehir/İlçe
: Çorum / Merkez
Telefon
: (364) 212-2500
Cep Tel
: (533) 399-8356
Faks
:
Sektörler
: Beyaz Eşya Teknik Servis
Email
:
Web
:
Facebook
:
Email Formu
: Email belirtilmemis.
Bu firma toplamda 591 kez ziyaret edildi.
Firma Resimleri
Firma Detayları

Termo Teknik, uluslararası ısı devi Stelrad Radiators Group’un Türkiye iştiraki ve Türkiye ile Avrupa’nın en büyük ısı sistemleri tedarikçilerindendir.

1966 yılında Türkiye’nin lider radyatör üreticisi olarak faaliyetine başlamış; 1999’da uluslararası ısı devi Stelrad Radiators Group (SRG)’a katılmış; iç ve dış pazardaki gücünü katlayarak arttırmaya devam etmiştir.

Türkiye’deki yatırımı 120 milyon doların üzerinde olan Termo Teknik, yıllardır ISO500 listesinde en büyük sanayi şirketleri arasında yer aldığı gibi, sektöründe 2005 yılından bu yana toplam 9 kez ihracat şampiyonu olarak sayısız ödüle layık görülmüştür.

50 yıldır devam ettiği yolculuğu sonunda bugün ürünlerini Çin’den Şili’ye, Avustralya’dan Kanada’ya kadar geniş bir coğrafyada; aralarında ABD ve Rusya’nın da bulunduğu 50’yi aşkın ülkeye ihraç etmektedir. 2009’dan bu güne de, Türkiye’den çok daha uzun yıllardır doğalgaz deneyimine sahip İngiltere’de 6 Sigma ile üretilen nitelikli kombi ve kazan grubunu Türk tüketicisine sunmaktadır.

Firmanın Haritada Ki Yeri
Facebook Yorumları